Volde

Torba Dolum

  Açık Ağızlı Torba Dolum Makinesi


| Hassasiyet, verimlilik ve hız gibi beklentileri karşılamak için tasarlanan Açık Ağız Torba Dolum Makinesi yarı otomatik bir makinedir. Torba takma işlemi operatör tarafından yapılmakta olup dolum işlemi ve bunu takiben dikiş / yapıştırma işlemleri otomatik olarak yapılmaktadır.

Makinenin malzeme ile temas eden tüm yüzeyleri paslanmaz çelikten imal edilmektedir. Besleme ünitesi doldurulacak hammaddenin özelliğine göre helezon besleyici, vibro besleyici ya da bantlı besleyici olabilir.

Torba Dolum


  Torba Dolum Özellikleri

  • Torba Uyumluluğu: PP, kraft ve plastik torbalar için uygundur.
  • Dolum Kapasitesi: Operatörün yeteneğine bağlı olarak saatte 3 torbaya kadar doldurulabilir
  • Kapama & Dikiş Çözümleri: PP ve kraft torbalar için entegre edilen dikiş makinesi ile sunulur. Manuel makine olduğu gibi konveyörlü otomatik makine seçeneği de bulunmaktadır. Ürün tazeliğini ve güvenliğini garanti eden plastik torbalar için entegre edilen sızdırmazlık (thermoseal) makinesi bulunmaktadır. Manuel makine olduğu gibi konveyörlü otomatik makine seçeneği de bulunmaktadır.
  • Kontrol Sistemleri: Kullanım kolaylığı sağlayan kontrol paneli son teknoloji PLC sistemiyle desteklenmektedir.

                       

 

  • Ağırlık Aralığı: 10-50 kg arası torbalar için uygun olan makine malzeme cinsine göre max. 100 gr hassasiyetle dolum sağlamaktadır.
  • Besleme Üniteleri: Taneli ürünler için serbest akışla dolum, Toz malzemeler için helezon besleyici, Kırılgan malzemeler için vibro ve bantlı besleyici
Torba Dolum

  Kurulum ve Hizmetler

 
Kurulum ve Eğitim: Torba dolum sistemlerini kurmak ve işletmek için uzman teknik ekibimiz tarafından destek verilir. Ayrıca, personele eğitim verilerek sistemlerin etkin bir şekilde kullanılması sağlanır.
Bakım ve Onarım: Sistemlerin sorunsuz çalışmasını sürdürmek için periyodik bakım ve onarım hizmetleri sunulur. Böylece ekipmanların ömrü uzatılabilir ve kesintisiz üretim garanti altına alınabilir.
Yedek Parça Temini: Torba dolum sisteminizin yedek parça gereksinimleri karşılanarak, ihtiyacınız olan herhangi bir parça hızlı bir şekilde tedarik edilir.
Teknik Destek: Herhangi bir soru veya sorunuz olduğunda, teknik destek ekibi yardımcı olmaktan memnuniyet duyar.
Sistem Güncellemeleri: Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte, mevcut sistemlerin güncellenmesi veya iyileştirilmesi için danışmanlık sağlanır.
Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sektörler