Volde

Sıvı Yağ Ağartma Tesisi

  Sıvı Yağ Üretiminin Kalp Atışı

 

VOLDE olarak, sıvı yağ üretim tesislerinde ağartma prosesinin kalite ve verimliliğini artıracak, özel olarak tasarlanmış bentonit taşıma ve dozajlama sistemleri sunuyoruz. Bu sistem, ağartma işlemi için gerekli bentonit tozunun hassas ve etkili bir şekilde dozajlanmasını sağlar, böylece ürün kalitesi en üst düzeye çıkarılır.
 

Sistemimizin temel amacı, sıvı yağ üretim tesisinde ağartma prosesinde kullanılan bentonit tozunun, doğru oranlarda ve etkin bir şekilde dozajlanmasını sağlamaktır. Bu sistem, bentonit tozunun üretim sürecine kesintisiz ve verimli bir şekilde entegrasyonunu sağlayarak, ürün kalitesinin maksimize edilmesine katkıda bulunur.

  Sıvı Yağda Ağartmanın Ustası

 

Big bag ve torbalar ile temin edilen bentonit, FREEBAG big bag boşaltma sistemleri ve torba atma bunkerleri aracılığıyla üretime dahil edilir. VACUMATE vakum taşıma sistemi ile 4 adet üretim tankının üzerine taşınan bentonit, FEEDGRAM gravimetrik besleyiciler yardımıyla karıştırma tanklarına sürekli olarak dozajlanır. Ana hattan gelen üretim miktarına göre dozaj miktarı otomatik olarak anlık ayarlanır, bu sayede kesintisiz bir besleme süreci sağlanır.

Sıvı Yağ Ağartma Tesisi

  Verimlilikle Dolu Süreçler

 

VOLDE bentonit taşıma ve dozajlama sistemi, sıvı yağ üretimi yapan tesisler için verimliliği ve ürün kalitesini artırma amacıyla tasarlanmıştır. Bentonit taşıma ve dozajlama sistemimiz, ağartma işleminde gereken hassasiyeti ve verimliliği sağlayarak, sıvı yağ üretiminde kaliteyi arttırmayı sağlar.Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler