Volde

Kaynak Elektrodu Harman Dairesi

  Doğru Karışım, Sağlam Kaynak

 

Volde olarak, kaynak elektrodu üretim tesisleri için geliştirdiğimiz reçete bazlı üretim sistemleri ile endüstrinin ihtiyaçlarına yanıt veriyoruz. Bu sistem, toz hammadde bazında otomatik dozajlama yaparak, kaynak elektrodu üretiminde hassasiyeti ve verimliliği ön plana çıkarıyor.

 

Kaynak elektrodu üretim tesislerinde, toz hammadde otomatik dozajlama sistemi, üretim süreçlerinin hem hızını hem de doğruluğunu artırmak için tasarlanmıştır. Bu sistem sayesinde, farklı reçeteleri aynı anda üretebilen yüksek kapasiteli bir üretim sağlanır. Rutil, bazik, selülozik elektrod ve tozaltı kaynak tozu gibi farklı ürünlerin üretimi esnasında gereken yüksek hassasiyet hassas dozajlama sayesinde sağlanır. 42 çeşit farklı özelliklere sahip toz hammaddelerin doğru oranlarda karıştırılabilmesi, ürün kalitesinin her seferinde aynı sonuç alması açısından büyük önem taşır.

Kaynak Elektrodu Harman Dairesi

  Kaynak Elektrodunun Hassas Yapısı

 

Üretim tesisinde, iki adet toplama bantı bulunmaktadır ve bu bantlar, SCADA (Supervisory Control and Data Acquisition) sistemi ile kontrol edilerek, aynı anda farklı reçetelere göre üretim yapabilme kabiliyetine sahiptir. Big bag ve torbalarla tesisimize ulaşan hammaddeler, öncelikle depolama amacıyla bunkerlere aktarılır. FEEDGRAM gravimetrik besleyicilerin sağladığı yüksek dozajlama kabiliyeti ile, iki adet toplama bandında aynı anda farklı reçeteler üzerinden üretim yapılabilir. Bu hassas kontrol sistemi, yüksek kapasitelerde ve hassas üretim gerektiren işlemlerde mükemmelliği hedefler.

Kaynak Elektrodu Harman Dairesi

  Verimli Karışımlar, Güçlü Bağlar

 

VOLDE olarak kaynak elektrodu üretim tesisleriniz için yenilikçi ve özel çözümler sunarken, üretim süreçlerinizin verimliliğini ve ürün kalitenizi artırmanıza yardımcı oluyoruz. Elektrod tozu reçete bazlı üretim sistemimiz sayesinde kaynak elektrodu üretiminde yeni bir standart belirlerken, işletmenizin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyoruz.

Kaynak Elektrodu Harman DairesiDaha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler