Volde

PE Compound Üretimi

  PE Compound Harikaları

 

VOLDE olarak, plastik boru ve fittings üretim tesislerinde compound üretimi için ekstruder besleme sistemlerini tasarlıyor ve kuruyoruz. Compound Ekstruder Besleme Sistemi, plastik boru ve fittings üretim tesislerinde cam elyaf içeren compound üretimi için ekstruderi etkin bir şekilde beslemekte ve ürün kalitesini yükseltmektedir. VACUMATE vakum taşıma teknolojisi ve gravimetrik besleyicilerle birlikte kesintisiz besleme akışı sağlar.

 

Plastik boru ve fittings üretim tesislerinde, cam elyaf içeren compoundların kesintisiz bir şekilde ekstrudere beslenmesini sağlamaktır. Bu sayede hammaddelerin karışım oranları korunarak üretim kalitesi güvence altına alınır.

PE Compound Üretimi

  Granüllerin Dansı

 

Big bag ile gelen PE, cam elyaf ve katkı granülleri, VACUMATE vakum taşıma sistemi ile bunkerlere taşınır. Burada hazır halde bekleyen hammaddeler, gravimetrik besleyicilerden gelen sinyalle boşaltılarak, besleyicinin kesintisiz çalışması sağlanır. Ekstruderde üretilen granüller, VACUMATE ile taşınarak FULLBAG sistemi ile big bag çuvalına doldurulur. Bu süreç, hammaddelerin etkili bir şekilde yönetilmesini ve üretim sürecinin sorunsuz devam etmesini sağlar.

PE Compound Üretimi

  Kesintisiz Compound Akışı

 

VOLDE olarak, PE compound üretimi hattımız ile plastik boru ve fittings üretim süreçlerinde verimliliği ve kaliteyi artırıyoruz. Bu sistem, üretim süreçlerini optimize ederken, müşterilerimizin üretim ihtiyaçlarına özel çözümler sunmaktadır.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler