Volde

Reçine ve Yapıştırıcı Tesisi

  Granül Reçineyle Yapışkan Çözümler

 

Volde olarak, reçine üretim tesisleri için geliştirdiğimiz reçine mikseri besleme sistemi ile, üretim sürecinin verimliliğini ve ürün kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Bu sistem, yapışkan tutkal üretimi için kullanılan reçine granüllerinin karıştırma tanklarına etkili ve güvenli bir şekilde beslenmesini sağlar, böylece üretim süreçlerinizin kesintisiz ve güvenli bir şekilde devam etmesine olanak tanır.

 

Reçine üretimi, hassas ve dikkat gerektiren bir süreçtir. Yapışkan tutkal üretimi sırasında kullanılan çeşitli reçine granüllerinin, üretim tanklarına hassas ve güvenli bir şekilde beslenmesi gerekmektedir. Sistem, granül reçinelerin torbalarından alınarak, üretim sürecine entegre edilmesini sağlar, böylece ürün kalitesi ve üretim verimliliği artırılır. Reçine granüllerinin depolanması, taşınması ve karıştırılması daha verimli ve kontrollü bir şekilde gerçekleşmiş olur.

  Küçük Granüller, Büyük Farklar

 

Reçine Mikseri Besleme Sistemimiz, 25 kg'lık torbalar halinde gelen üç çeşit granül reçinenin, torba atma bunkerlerine boşaltılmasını kapsar. Vibro besleyiciler yardımıyla boru hattına iletilen granüller, VACUMATE vakum taşıma sistemi ile 5 adet üretim tankına tartılı olarak beslenir. Bu süreç, reçine granüllerinin homojen bir şekilde karışımına ve dolayısıyla ürün kalitesinin artırılmasına olanak tanır. Tüm sistem, ATEX direktiflerine uygun olarak tasarlanmıştır, bu sayede yüksek risk taşıyan ortamlarda bile güvenliği garanti eder.

Reçine ve Yapıştırıcı Tesisi

  Hassasiyetle Tasarlanan Reçine Süreci

 

Reçine mikseri besleme sistemimiz, reçine üretiminde gerekli olan hassasiyeti ve güvenilirliği sağlar. Reçine Mikseri Besleme Sistemimiz, üretim sürecinizi optimize ederek, kaliteyi artırırken maliyetleri düşürmenizi sağlar. Reçine üretim tesisinizin  ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirir ve üretiminizi üst seviyelere taşırız.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler