Volde

Post-Dose Katkı Besleme

  Yüksek Hassasiyetin Gücü

 

Volde olarak, deterjan üretiminde kullanılan post-dose katkı maddelerinin gravimetrik olarak dozajlanması için özel olarak geliştirilmiş yüksek hassasiyetli bir sistem sunmaktayız. Post-dose katkı için gravimetrik besleyici sistemimiz, katkı maddelerinin doğru miktarlarda üretim sürecine eklenmesi ve homojen bir karışım elde edilmesi için geliştirilmiştir. Sistem, üretim sürecinde kesintisiz bir akış sağlayarak her parti karışımda doğru miktarlarda homojen bir karışım elde edilmesi için geliştirilmiştir.

 

Toz deterjan üretiminde kullanılan toz katkıların, sürekli ve homojen bir karışım sağlayacak şekilde hassas dozajlanması, yüksek ürün kalitesi elde edilmesi için esastır. Gravimetrik besleme sistemimiz, toz katkıların dozajlanmasında maksimum hassasiyetle çalışarak, karışımın her kesitinde aynı homojenliği elde etmeyi amaçlar.

Post-Dose Katkı Besleme

  Kule Tozuna İnce Ayar

 

Kule tozu, toplama bant konveyörü aracılığıyla belirli bir kg/h değeriyle taşınır. Konveyör üzerine yerleştirilen FEEDGRAM Gravimetrik Besleyici, reçetede girilen anlık kapasiteye göre yüzde besleme oranında çalışarak kesintisiz ve hassas dozajlama yapar. Bu da karışımın her kesitinde aynı homojenliği sağlayarak, üretimde ürün kalitesi standartlara uygun hale getirilir.

Post-Dose Katkı Besleme

  Entegre Post-Dose Katkı Besleme

 

VOLDE olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel, entegre post-dose katkı besleme tesisleri sunuyoruz. Toz Katkılar Gravimetrik Besleyici sistemimiz, sadece dozajlama hassasiyetini artırmakla kalmaz, aynı zamanda üretim süreçlerinde kesintisiz bir akış ve sürdürülebilir üretim pratiklerine de katkı sağlar.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler