Volde

Toz Hammadde Silo Sistemleri

  Deterjan Üretiminin Temel Taşları

 

Volde olarak, deterjan üretim tesisleri için özel olarak tasarlanmış Soda ve Sülfat Silo ve Taşıma Sistemleri ile hammaddelerin güvenli ve etkili bir şekilde yönetilmesini sağlıyoruz. Endüstriyel deterjan üretiminde kritik öneme sahip soda ve sülfat tozlarının yönetimini optimize etmek ve süreç verimliliğini artırmak üzere tasarlanmıştır. 

 

Soda ve sülfat gibi kritik hammadde tozlarının, üretim süreçlerinde etkin bir şekilde kullanılabilmesi için güvenli ve verimli bir stoklama ve taşıma sistemine ihtiyaç vardır. Bu sistem, üretim süreçlerinin sürekliliğini ve malzeme akışını düzenleyerek, toplam operasyonel verimliliği artırır.

  Güvenli Stoklama, Etkili Taşıma

 

Üç adet 150 m³ kapasiteli tartılı silo, ya silobas yardımıyla ya da tedarik sıkıntısı durumlarında FREEBAG big bag boşaltma sistemi kullanılarak big bag çuvallarından doldurulabilmektedir. Her bir silo, altında bulunan DENSPLUS yoğun faz taşıma sistemi ile, saatte 30 ton soda ve 36 ton sülfat olacak şekilde günlük silolara taşınmasını sağlar. Tüm bu süreçler, SCADA sistemimiz aracılığıyla otomatik olarak yönetilir, böylece operasyonel verimlilik ve hammaddelerin doğru kullanımı garanti altına alınır.

Toz Hammadde Silo Sistemleri

  Güçlü Çözümler için Soda ve Sülfat Yönetimi

 

Volde olarak, soda ve sülfat silo ve taşıma sistemimiz ile deterjan üretim süreçlerinde yüksek verimlilik ve mükemmel ürün kalitesi sağlamaktayız. Bu sistem, sadece endüstriyel süreçlerde performansı artırmakla kalmayıp, aynı zamanda hammaddelerin yönetiminin ve kullanımının tüm yönlerini optimize eder. 

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler