Volde

Yem Katkıları Silo ve Taşıma

  Her Yemde Mükemmel Denge

 

VOLDE olarak, tavuk yemi üretim tesisleri için geliştirdiğimiz protein tozu silo ve taşıma sistemleri ile yem üretim süreçlerinizi optimize ediyor, verimliliği maksimuma çıkarıyoruz. İhtiyaç duyulan protein tozunun etkili ve sorunsuz bir şekilde silolara doldurulmasını sağlayan bu sistem, yem üretim kalitenizi arttırmanız için tasarlandı.

 

Amacımız yem üretiminde kritik öneme sahip protein tozunun, big bag'ler aracılığıyla ulaştırılmasından sonra, 2 adet etekli siloya güvenli ve etkin bir şekilde doldurulmasını sağlamak. Bu sistem, yem üretiminin temel taşlarından biri olan protein tozu katkısının yönetimini basitleştirerek, üretim süreçlerinizi hızlandırır.  Optimal Dolum, Optimal Yem

 

1 ton kapasiteli big baglerle tesise gelen 2 farklı yem katkısı protein tozu, DENSPLUS yoğun faz taşıma sistemiyle iki ayrı stok silosuna doldurulur. Bu sistem, her bir ünitenin her iki siloya da dolum yapabilmesi özelliği sayesinde esneklik sunar. Sensörler yardımıyla tamamen otomatik çalışan sistemimiz, verimliliği ve güvenilirliği en üst düzeye çıkarır.

Yem Katkıları Silo ve Taşıma

  Protein Tozunda Yem Etkinliği

 

Yem üretim tesislerinize yönelik her türlü ihtiyaca cevap verebilecek çözümler sunan VOLDE, protein tozu silo ve taşıma sistemimizle yem üretiminizi yeni bir seviyeye taşıyor. Akıllı sensörler ve otomatik çalışma prensipleri ile desteklenen sistemimiz, yem üretim süreçlerinizi maksimum verimlilikle gerçekleştirmenizi sağlar.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler