Volde

Granül Pnömatik Taşıma

  Granüller Harekette

 

VOLDE olarak, kablo üretim tesislerinde kullanılan LLDP granüllerinin etkin ve hassas bir şekilde taşınması için geliştirdiğimiz granül pnömatik taşıma sistemi ile üretimde verimlilik ve kaliteyi her zaman en üst seviyede tutuyoruz. Granül pnömatik taşıma sistemi sayesinde granüllerinin kneader makinelerine tartılı bir şekilde beslenmesini sağlayarak üretim sürecinin sürekliliğini ve stabilitesini artırarak operasyonel mükemmelliği destekler.

 

Kablo üretim tesislerinde, LLDP granüllerinin kneader makinesine doğru ve tartılı bir şekilde beslenmesi. Bu sistem sayesinde, granüllerin kesintisiz ve hassas bir şekilde taşınması sağlanır. Bu hassas besleme, granüllerin işlenmesi sırasında optimum karışım ve homojenliği sağlayarak panel kalitesini maksimize eder.

  Kneader'la Büyük Buluşma

 

2 adet siloda stoklanan LLDP granülleri, operatör kontrol panelinden girilen değere göre, VACUMATE vakum taşıma sistemi ile tartarak iki adet kneader makinesine aktarır. Bu işlem, granüllerin miktarının doğru şekilde kontrol edilmesini ve üretim sürecinin verimliliğini garanti altına alır.

Granül Pnömatik Taşıma

  Süper Hızlı Granüller

 

VOLDE olarak, kompozit panel üretim tesislerinde LLDP Taşıma Sistemi ile sağlanan yüksek verimlilik ve mükemmel ürün kalitesi, müşterilerimizin üretim süreçlerini optimize etmelerine yardımcı olmaktadır. Bu sistem, sadece üretim sürekliliğini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda sürdürülebilir üretim pratiklerine de katkıda bulunur.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler