Volde

Çay Harmanlama Tesisi

  Teknolojiyle Harmanlanan Lezzet

 

Volde olarak sizlere, çay sektöründe uyguladığımız harmanlama çözümlerimizden bahsetmek istiyoruz. Geliştirdiğimiz çay harmanlama sistemi, istenen özelliklerdeki mükemmel çay karışımlarını otomatik olarak hazırlama özelliğine sahiptir.

  

Amacımız, çay paketleme tesislerinde, üretici firmaların elde etmek istediği özel lezzetleri ve aromaları hassas olarak dozajlayan, yüksek kalitede çay harmanları sunan tesisler yapmaktır. Bu sistem, çeşitli nevideki çayların doğru oranlarda karıştırılmasını sağlayarak, her paketteki çayın benzersiz karakterini ve zenginliğini korumaktadır.

 


  Her Yudumda Mükemmellik

 

Sistemimiz, big bag çuvallarında stoklanan 24 farklı çay türünü webb zincirli konveyör yardımı ile 24 adet bunkere boşaltılmasını sağlar. Her nevi çay, reçeteye girilen formüle göre hassas bir şekilde dozajlanır. Daha sonra, bant üzerine serpilen çay, febrikanın yerleşimine göre pnömatik taşıma, kovalı elevatör, zincirli konveyör veya bantlı konveyör gibi ekipmanlar yardımıyla taşınarak elekten geçirilir. Elek çıkışında Hareketli bantlı konveyörler sayesinde paketleme işlemi için silolara doldurulur.

Çay Harmanlama Tesisi

  Çayın Sihirli Dokunuşu

 

VOLDE olarak, çay harmanlama sistemlerimizle, müşterilerimizin en yüksek standartlarda ürün elde etmelerini sağlıyoruz. Proje tasarımından montaja kadar her aşamada yenilikçi ve özelleştirilmiş çözümler sunarak, anahtar teslim tesisler kuruyoruz. Gelişmiş teknolojimiz ve kaliteye olan bağlılığımızla, çay sektöründe yeni standartlar belirliyoruz. Siz de çay harmanlama konusunda mükemmelliğe ulaşmak istiyorsanız, projenin başlangıcından sonuna kadar yanınızda olan VOLDE'nin yenilikçi çözümlerini keşfedin.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İlgili Sistemler