Volde

VOLDE'de Kariyer

En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu düşünüyor ve tüm süreçlerimizde çalışanlarımızı odağa alıyoruz. Çalışanlarımızın mutluluğu, işimizin kalitesine yansıyacağından çalışanlarımız için en uygun çalışma ortamlarını hazırlamak, kişisel gelişimlerine önem vermek, eşit ve çağdaş bir sistem kurmak için özveri ile çalışmaya devam ediyoruz.

İnsan Kaynakları

İşe Alım Süreci

İşe alım sürecimizde, şirketimizi ileriye taşıyacak, iş etiğine sahip, işe en uygun nitelikteki adayları seçmeyi ve konumlandırmayı amaçlıyoruz. Bu sayede uzun vadeli ve etkin bir çalışma hayatı oluşturulacağına inanmaktayız.

Süreç doğru işe doğru insan bakış açısı ile yürütülmekte olup ana gayemiz söz konusu göreve ve çalışma prensiplerimize en uygun ve uzun vadede şirketimize katma değer yaratmak için gönüllü olan çalışanları aramıza katmaktır.

Şirketin gelişimi doğrultusunda her yıl planlanan doğrultusunda ihtiyaçlar doğrultusunda bölümler ile iş birliği içerisinde söz konusu pozisyon ile ilgili görev tanımlamaları ve yetkinlikler üzerinden ilan yayınlanma süreci tamamlamaktayız.

Şirketimize iletilen başvuruların kontrol edilmesi ile başlayan sürecimiz, özgeçmiş üzerinden yapılacak ön elemelerin ardından belirlenen kriterlere sahip adaylarımız iş görüşmelerine davet ederiz. Görüşmeye davet edilen adaylarımızı, yetkinlikleri ve ilgili pozisyon için gerekli ise deneyimleri doğrultusunda değerlendiririz. İlgili süreci, ihtiyaçlar doğrultusunda farklı ölçme ve değerlendirme araçları ile de destekliyoruz. Son olarak süreci uygun aday ile tamamlıyoruz.

Oryantasyon Eğitimleri

Yeni işe başlayan çalışanların şirket politikalarını kavramasına yardımcı olmak ve şirkete uyumunu kolaylaştırmak amacıyla oryantasyon programları yürütüyoruz. Çalışanımızın işe başladığı ilk gün, kısa vadede ilk izlenim, çalışanın kendini iyi hissetmesi ve ortama uyum sağlaması için önemli ölçüde etkilidir. Yeni çalışanların şirkete kazandırılmasına katkı sağlamak amacıyla, Bölüm Oryantasyon Sorumlularımız bulunmaktadır. Bölüm Oryantasyon Sorumlularımız yeni çalışana refakat etmekte ve istenilen her konuda yardımcı olmaktadır.

Bizimle iletişime geçin

Büyüyen ve sürekli gelişimi hedefleyen ekibimizde yerinizi almak istiyorsanız, aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bizlere iletebilirsiniz.