Volde

Geride Kalan 20 Yıl, Geleceğe Uzanan Hayalimiz!

14 Ocak 2023
Medya

Geride Kalan 20 Yıl, Geleceğe Uzanan Hayalimiz!

2002 yılından bu yana sürekli başarı ve gelişim odaklı bir çalışma anlayışıyla Düzlem Proses olarak çıktığımız bu yolda; global hedeflerimiz doğrultusunda çok daha fazlasını yapabileceğimize olan inancımız ve yenilenen markamız VOLDE ile uluslararası arenalarda yolumuza devam ediyoruz. 

Hem yenilenen marka ismimiz hem de yeni web sitemiz ile birlikte inovatif bir dönüşümün başlangıcını yapıyor olmanın heyecanını yaşarken, sizlere bu güzel oluşumun haberini vermekten son derece gururluyuz! 


Peki, Biz Neler Yapıyoruz? 

Plastik, kimya, maden, deterjan, gıda gibi çeşitli endüstriyel alanlarda toz, granül ve likit hammadde üretimi yapan müşterilerimiz için pratik stoklama, güvenli taşıma ve hassas dozajlama çözümlerimiz ile yüksek teknolojili tam otomasyon sistemleri geliştiriyoruz. 


SİSTEMLER

Stoklama Sistemleri 

Dozajlama Sistemleri

Toz Taşıma Sistemleri


SEKTÖRLER

Plastik

Kablo

Deterjan

Kimya 

Maden & Mineral

Lastik & Kauçuk

Gıda & Yem


Sunduğumuz bu çözümlerle yüksek teknolojili tam otomasyon sistemleri geliştirerek, özel proje mühendisliğinden otomasyon sistemlerine, güvenli montaj hizmetlerinden güçlü servis ağına kadar, müşterilerimizin tüm endüstriyel süreçlerini özgün ve eksiksiz yöneterek anahtar teslim projeleri hayata geçiriyoruz. 

20 yılı aşkın profesyonel deneyimimizin ışığında her geçen gün daha verimli, daha yenilikçi ve daha hassas teknolojilerle müşterilerimiz için her zaman daha fazlasını hedefliyoruz.